🎁 جهت مشاهده محصولات دارای تخفیف و تخفیفات بعدی کلیک کنید...
آیدی ما در سوشیال مدیا

Original_game_ir

سوالات پرتکرار مشتریان و شفاف سازی

تمامی محصولات سایت اورجینال و قانونی هستن و مستقیما از پلتفرم های رسمی خریداری میشن. 

بین یک رب تا 6 ساعت ؛ بستگی به حجم سفارشات و نبود مشکل فنی در انجام سفارش داره

پس از خرید ، شما باید به شماره تلگرام سایت که همه جای سایت به صورت واضح مشخص میباشد پیام دهید و رسید خرید خود را تحویل بدید تا پشتیبانی سایت اقدام به تکمیل و تحویل سفارش شما کند.

ریجن ها از نظر امکاناتی با هم تفاوتی ندارند و فقط از نظر قیمت با هم متفاوت هستند. برای مثال شما یه ماشین تو ایران میخری 2 میلیارد ولی همون ماشین رو توی اروپا میخری 500 میلیون تومان . هر ریجن با توجه به واحد پولی که داره قیمت گزاری محصولات روشون انجام میشه .

در حال حاضر بهترین ریجن ؛ اوکراین میباشد . بعد از ریجن اوکراین ، ریجن های چین ، هند ، برزیل ، قزاقستان ریجن های خوبی هستند.

مشکلی نداره . شما بعد از خرید باید تلگرام پیام بدید برای دریافت سفارشتون . ما همونجا روی ایمیل خودتون با اطلاعاتی که خودتون میدید ؛ براش ما اکانت میسازیم. و ساخت اکانت همراه با خرید بازی رایگان هستش و فقط شما هزینه خرید بازی رو میپردازید.

اددفرند به عبارتی همون درخواست دوستی دادن به حساب های کاربری دیگر هستش که میتونید با هم دیگه ارتباط داشته باشید و با هم آنلاین بازی کنید و لذت ببرید. اما اددفرند در استیم محدود هستش و برای فعال شدن با شرایطی رو فراهم کنید.

اکانت های تازه ساخته شده محدود هستند . استیم برای جلوگیری از اسپم اکانت تازه ساخته شده محدودیت های امکاناتی برای اکانت تازه ساخته شده میگذارد از جمله اددفرند .

شما برای اینکه بتونید محدودیت های استیم رو برای اکانتتون رفع کنید ؛ میبایست ابتدا 5 دلار روی اکانت خود هزینه کنید . حالا میتونید به صورت شارژ حساب باشه یا خرید بازی باشه.

بعد از اینکه 5 دلار هزینه شد ؛ امکانات زیر در اکانت شما فعال خواهد شد و محدودیت ها رفع خواهد شد.

  • فعال شدن اددفرند
  • فعال شدن مارکت و ترید اکانت به شراط فعال بودن استیم گارد موبایل
  • فعال شدن ساخت گروه در استیم
  • فعال شدن لول اکانت برای ارتقای اکانت

ساعت کاری ما هروز هفته هستش و از ساعت 10 صبح تا 12 شب سفارشات انجام میشوند. اگر سفارش در ساعت غیر کاری باشد ؛ فردای ساعت کاری سفارشتون انجام خواهد شد.

اگر شما خودتون اکانت دارید ؛ میبایست قبل از خرید از ریجنتون مطمئن بشید و دقیقا با همون ریجن خرید کنید . برای مثال اگر شما ریجنتون ترکیه باشه ، نمیتونید ریجن اوکراین بخرید و حتما باید ریجن ترکیه بخرید. اگر ریجن اکانت شما ایران هستش و تا به حال هیچ خریدی روی اکانتتون نداشتید حتی به صورت هدیه کسی براتون بازی نفرستاده باشه ؛ میتونید ریجنتون رو به هر ریجنی تغییر بدید و ریجن ایران یک ریجن آزاد هستش. و ما این تغییر ریجن رو هنگام خرید بازی براتون انجام میدیم به صورت رایگان.ریجنتون رو حتما یک بار با فیلترشکن و یکبار بدون فیلتر شکن چک کنید . در صورت زدن فیلتر شکن اگر ریجنتون تغییر کرد یعنی ریجنتون آزاد هستش و میتونید با هر ریجنی خرید کنید.برای اطلاع از ریجنتون به اموزش زیر توجه کنید.

به دلیل زیاد بودن بازی های استیم ، ما نمیتونیم همه بازی ها رو داخل سایت بزاریم . برای همین بازی های محبوب و معروف رو میزاریم و ممکن است بازی مورد نظر شما در سایت نباشد. برای همین مورد شما میتونید یا به پشتیبانی تلگرام پیام بدید و استعلام قیمت بازی مورد نظرتون رو بگیرید یا از طریق این لینک با وارد کردن اپ ایدی محصول از استیم ؛ قیمت ریجن های مختلف رو مشاهده کنید ( برای ورود به صفحه استعلام قیمت لحظه ای کلیک کنید )

سایت ما آماده خریدن هر بازی که در پلتفرم استیم وجود داره هستش . پس میتونید پیام بدید و بازی مورد نظرتون رو خریداری کنید.

بله . ممکن است برخی مشتریان رمز پویا نداشته باشند که از درگاه آنلاین خرید کنند . ما این امکان رو به سایت اضافه کردیم تا بتونید پرداخت کارت به کارتی هم انجام دهید.

بله . اگر خاموش کنید ما راحتر کارمون رو انجام میدیم و سریع تر سفارشتون تکمیل میشه . 

بله . سایت ما به استیم متصل هستش و قیمت ها به صورت لحظه از استیم دریافت میشه و هیچ دخالتی تو قیمت ها نداریم و ربات به صورت اتوماتیک قیمت ها رو دریافت میکنه و در سایت درج میکند.

بله . شما میتونید بعد از دریافتاکانتتون ؛ رمز و سایر اطلاعات اکانت رو تغییر بدید و اکانت روی ایمیل خودتون ساخته میشه و تحویل داده میشه و هیچ دسترسی به اکانت شما نداریم و مسئولیت امنیت اکانتتون هم بر عهده خودتون هستش.

برای اطلاع از تخفیفات ؛ میتونید وارد کانال تلگرام سایت بشید تا از تخفیفات مطلع بشید .

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری